• +420 226 288 011 (po-pá 9.00-16.00)
  • helpdesk@xticket.cz

JATKA FEST 2024Není v prodeji

Datum konání akce: 28. června 2024 - 29. června 2024

Divokej Bill, David Koller, Poletíme?, Vypsaná fiXa, UDG, Pokáč, Mňága a Žďorp, Totální nasazení, Jakub Děkan a mnoho dalších na legendárním Jatka Festu

Vstupenky v prodeji
  • Popis akce
  • Další informace

JATKA FEST OVLÁDNOU AREÁL PACOVSKÉHO ZÁMKU UŽ PO JEDENÁCTÉ!

Festival se každý rok překonává a letos sází jednu hvězdu za druhou. Do krásného prostředí zámeckého areálu totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, POLETÍME? král českého rocku DAVID KOLLER. Pódium ovládne legendární MŇÁGA A ŽĎORP a pod kůži se vryje VYPSANÁ FIXA.  Bez stálic festivalu POKÁČE a UDG by se JATKA FEST rozhodně neobešel. Na festival se vrátí i PEKAŘ, JAKUB DĚKAN, NEBE, SILUETY, POST - IT, PATRIK MALÝ A celou sestavu uzavře TOTÁLNÍ NASAZENÍ.  

Jatka Fest 2024 proběhne tradičně poslední červnový víkend od 28. června do 29. června 2024. Pořadatel akce Jaroslav Šafarik doplňuje: “Na akci je připravený klasický festivalový gastro sortiment, pochoutky z grilu, trdelníky, palačinky či zmrzlinu ke zchlazení, která jistě přijde vhod, doplní klasické výzdoby v podobě květinových čelenek a další aktivity, které podpoří festivalový „look“. Návštěvníci budou moct zavítat také do relaxačních zón partnerů festivalu. Na místě budou atrakce pro děti a chybět nebude ani skákací hrad. Brány zámeckého parku se otevřou 28. června v 15.00 hod.”

Vstupenky na Jatka Fest 2024 jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách festivalu www.jatkafest.cz a v síti www.xticket.cz .

Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou využít hlídané stanové městečko, těsně v blízkosti areálu festivalu. Vstup do stanového městečka mají povolen jen akreditovaní návštěvníci. 

Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste nezmeškali žádné novinky ohledně lineupu, lístků a exkluzivních soutěží. 


  • Datum konání akce : 28. června 2024 - 29. června 2024
  • Adresa : Zámecká zahrada Pacov, , Pacov 39501