• +420 226 288 011 (po-pá 9.00-16.00)
  • helpdesk@xticket.cz

Stříbrňanka - Adventní koncert JemniceNení v prodeji

Datum konání akce: 27. listopadu 2022 18:00

STŘÍBRŇANKA ZAHÁJÍ ADVENT V JEMNICI

Vstupenky v prodeji
  • Popis akce
  • Další informace

ONLINE ZAKOUPENÉ VSTUPENKY JSOU DO 4. ŘADY. 

STŘÍBRŇANKA ZAHÁJÍ ADVENT V JEMNICI

Kapela Stříbrňanka zahájí adventní čas v Jemnici svým dechovým koncertem v podání jejich nejznámějších dechových skladeb doplněný několika koledami. Koncert se uskuteční v neděli 27. listopadu 2022 od 18. hodin v jemnickém kinosále. Nenechte si ujít koncert bezmála dvacetičlenného souboru, který letos oslavil 52 let od svého založení.

 

Stříbrňanka je kapela z jižní Moravy, ve které účinkují profesionální i amatérští, mladí, temperamentní hudebníci. Kapela má svůj typický, nezaměnitelný zvuk, hraje široký repertoár – moravskou a českou lidovou hudbu, koncertní, sólové a taneční skladby. Stříbrňanka má svůj repertoár založen téměř výhradně na svých skladbách a skladbách napsaných přímo pro tuto kapelu. Spolupracuje s mnoha autory dechové hudby, ale v posledních letech si většinu skladeb píší sami členové – a to jak originální polky a valčíky, tak i aranžmá sólových skladeb. Kapela má bohatou historii. Vznikla v malé vesničce pod hradem Buchlovem – Stříbrnicích v roce 1970 a již od této doby účinkuje na pódiích festivalů, hodových a tanečních zábav, plesů a koncertů a také v zahraničí. Za tuto dobu vydala přes 30 CD, kazet a DVD. Jeden z prvních nosičů této kapely je Zahrada Moravy, jehož titulní píseň se stala téměř jakousi malou hymnou.

Předprodej vstupenek probíhá v TIC Jemnice. Vstupenky bude možné zakoupit i na místě v den konání od 17. hodin. Pro ty, kteří upřednostňují zakoupení vstupenek přes internet, tak je možnost vstupenky zakoupit na www.xTicket.cz

 

ADVETNTNÍ KONCERT - STŘÍBRŇANKA

27. listopadu 2022 – 18:00

Kinosál Jemnice

Tyršova 592, Jemnice

předprodej v TIC Jemnicew a ww.xTicket.cz

pořadatel Jemn


  • Datum konání akce : 27. listopadu 2022 18:00
  • Adresa : Tyršova 592 Jemnice 0
  • Pořadatel : Jemnický Fest