Na Sklepničku - Premiéra/ Sklep Bar TáborV prodeji
Ještě než se ponoříme do vánočního cukroví a tradic, zveme vás na premiéru nové táborské talk show Na Sklepničku, která 10. prosince otevře dveře do příběhů lidí, jež spojuje jediné – Tábor.;
Vstupenky v prodeji
150.00 Kč (+ 6 Kč transakční poplatek )
- Popis akce
- Další informace
Ještě než se dáme do pečení vánočního cukroví a lití olova, připravili jsme si pro vás malou ochutnávku našeho nového projektu.
Přijďte s námi otevřít další kapitolu táborské scény — premiérový díl talk show Na Sklepničku ve Sklep baru vás čeká 10. prosince 2025.
Nová live show, která přináší zajímavé rozhovory s lidmi, kteří jsou z různých směrů, ale mají jednu věc společnou, Tábor. Ať už rodáci, nebo místní ikony. Ve sklepě se s námi sejdou, aby se podělili o své příběhy.
Večerem bude provázet Jiří Melichar, táborský moderátor se smyslem pro humor ale i pro otevřenou, seriózní diskuzi.
Těšte se na rozhovory s hosty, kteří mají Tábor v krvi. Na historky z hudebních cest, zákulisí koncertů, ale i z dětství a mládí stráveného v Táboře.
Pro tento díl přijali pozvání Jan Toužimský, Petr Baláš a Eva Emingerová.
· Jan Toužimský – charismatický zpěvák kultovní metalové kapely Arakain, jehož hlas rezonuje nejen v hudebním světě, ale i v srdcích fanoušků.
· Petr Baláš – bubeník světově oceňovaného Queenie Revival, milovaný pro svůj rytmus, energii a vášeň pro klasický rock.
· Eva Emingerová – zpěvačka s duší i silným příběhem: matka olympionika Josefa Dostála. Přijďte si poslechnout její pohled na rodinu, hudbu a život.
Cena předprodeje: 150,- / na místě 200,-
- Datum konání akce : 10. prosince 2025 19:30
- Adresa : Sklep Bar Tábor, Budějovická 987/81 , Tábor 39001
- Pořadatel : Sklep Bar - Filip Mácha
- Pořadatel IČ : 14210789
- Pořadatel Adresa : Prokopa Holého 227/9, 39101 Sezimovo Ústí















