XINDL X - Vzhůru na palubu 19. a 20. červnaNení v prodeji

Datum konání akce: 19. červen 2020 - 20. červen 2020

Dvouhodinová plavba Starou Prahou. Nástup je můstek č.10, pod Nemocnicí Na Fratnišku. Točíme plzeňskou dvanáctku a máme i drobné občerstvení. Myšlenka projektu “Vzhůru na palubu” reaguje na současný stav, který neumožňuje interpretům a kapelám plnohodnotně koncertovat a jejím fanouškům vyrazit z domu a užít si své oblíbené umělce naživo venku na louce ve festivalovém kotli. 

Vstupenky v prodeji
  • Popis akce
  • Další informace

Vzhůru na palubu přináší live koncerty na palubě parníku Praha, kde si v malém počtu lidí  bezpečně užijete nejen svého oblíbeného umělce, ale i dvouhodinovou vyhlídkovou plavbu Prahou. Mimo to svojí účastí umělce podpoříte. Interpreti i kapely a celé jejich teamy (zvukaři, osvětlovači, technici, manageři,dopravci atd.) teď prožívají nelehké období. 

Koncerty na palubě parníků přináší rovněž  jedinečnou příležitost, jak si užít vaše oblíbené umělce v komornějším prostředí, pokecat s nimi, vyfotit se, podpořit je nákupem merche, desek ču dalších věcí, které si můžete nechat rovnou podepsat.

Takže vzhůru na palubu. Pojďte si s námi užít konerty a léto!


  • Datum konání akce : 19. červen 2020 - 20. červen 2020
  • Adresa : DVořákovo nábřeží, Praha
  • Pořadatel podmínky : Není možná rezervace vstupenek. V případě překročení limitu, platí vstupenka dle doručení platby.