Tomáš Klus - Vinařství Johann W Třebívlice - Hudba na vinicíchNení v prodeji

Datum konání akce: 27. srpen 2020 19:15 (open 18:00)

Letní koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje skvělou muziku se skvělým vínem, to vše v nádherných lokalitách českých a moravských vinohradů.

Vstupenky v prodeji
Tomáš Klus - Vinařství Johann W Třebívlice
27.8.2020

450.00 Kč (+ 18 Kč transakční poplatek )
  • Popis akce
  • Další informace

Letní koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje skvělou muziku se skvělým vínem, to vše v nádherných lokalitách českých a moravských vinohradů.
Tento jedinečný koncept si klade za cíl potěšit obyvatelé naší země po těžkém období způsobeném pandemií koronaviru a přinést jim exkluzivní kulturní zážitek.
V době, kdy nemohou být realizovány velké festivaly, přináší také příležitost českým kapelám vrátit se na pódium a podporuje rovněž české a moravské vinaře, které krize rovněž tvrdě zasáhla. 

V průběhu celého léto budou v atraktivních vinařských lokalitách probíhat koncerty předních zástupců české hudební scény Davida Kollera, Tomáše Kluse, skupiny Mig 21 a dalších, Akce budou spojeny s degustací skvělých vín a gastronomickými zážitky. Do jednotlivých vinařských oblastí přineseme v průběhu letních měsíců hned několik koncertů, pomůžeme tak oživit kulturní dění v regionu, podpoříme jednotlivá vinařství, zlepšíme náladu lidem i muzikantům.

Vinařství, která se do projektu zapojí:

Vinařství Sonberk (Popice)
Vinařství Třebívlice (Lovosice)
Vinařství Lahofer (Znojmo)
Vinařství Valtice


Děti vstupné : Děti do 3 let zdarma
  • Datum konání akce : 27. srpen 2020 19:15
  • Adresa : Masarykova 200, 411 15 Třebívlice
  • Děti vstupné : Děti do 3 let zdarma